ROSE ATTAR

127.00 PLN

Dostępne: 0 szt.

Prawdopodobnie będzie ponownie dostępny już w czerwcu. Zapisz się do newlettera jeśli chcesz otrzymać powiadomienie.

„Królowa Kwiatów”, róża to kwintesencja zapachu miłości, dlatego ten attar dosłownie zaraża miłością i magnetyzmem. Samo połączenie róży z drzewem sandałowym jest magiczne. Ziemiste nuty drzewa sandałowego dodają ważnego wymiaru esencji róży damasceńskiej. Drzewo sandałowe ma zdolności chwytania jej tajemniczej pełni, rzadko odkrywanej gdy róża jest sama, bez niego. Piękno i bogactwo łączą się w tym attarze. Otwiera, pogłębia i wnosi nową świadomość. I odkrywamy, że już teraz możemy otworzyć się na więcej miłości, pasji i kreatywności. Nuty miłości są w nim tak silne, że pomaga rozpuścić negatywności i ponownie odnaleźć swoją ciepłą odwagę i spokojne poczucie własnej wartości.

Zapach: świeży, ciepły, głęboko kwiatowy, bogaty, ze wzmiankami skórki cytrynowej i nikłymi tonami pieprzu; ekstremalnie złożony, słodki i nasycony

Pojemność: 5 mL
Wbrew pozorom to dość dużo, bo 170 kropel. I w zależności od tego czy użyjesz dzienne 1 czy 2 krople, wystarczą na 170 lub 85 dni. Są bardzo intensywne i jedna kropla otacza zapachem na kilka godzin.

Skład: Czysty attar z Rosa Damascena

Pochodzenie: Indie

dodaj woreczek/etui na perfumy>

przeczytaj więcej o attarach>

Produkt chwilowo niedostępny


Koszyk

Suma: 0.00 PLN